Oznámení

Svatba

Proč

Důvodů je mnoho. Třeba protože Radka už nebaví platit dvě domény a Káje se rozbilo na klávesnici přehlasované o. Ale jinak hlavně proto, že se máme rádi.

Karolina a Radek

Kdy a kde

23. června 2012 v 15 hod. začíná obřad ve Ville Dreucici, takže to už by všichni měli být připraveni, svatebně naladěni, občerstveni, vyčuráni + přebaleni a konečně usazeni nebo postaveni. Je třeba počítat se zaparkováním v blízkém okolí, což by neměl být problém, místa je ve vesnici dost. Jen vás prosíme, nezajíždějte s auty do dvora tvrze, aby nám tam při svatebním rejdění nepřekážely.

Místo poobřadových gratulací (a kondolencí) vyhlašujeme soutěž o největšího producenta bublin, přičemž bublifuky budou k dostání na místě. Pokud by nám přesto někdo z vás chtěl něco přát, buďte ekologičtí a na místě nám věnujte svoji fotografii s písáním na připravené tabulce. Nejen, že si procvičíte psaní křídou, ale zajistíte, že vás všechny budeme mít na fotkách. Po obřadu následuje focení, s trochou štěstí venku a bez deště. Poté svatební hostina/raut, na které se spolem nakrmíme, promluvíme a napojíme. No a potom se těšíme na bujaré veselí, ke kterému nám zahraje kapela Bobři z Brna, kteří, snad nedorazí šalinou, ale silným vozem i s řádnou aparaturou.

Pokračování...